Akce a dárky pro zákazníky ISPAS

Vloženo: 31. 3. 2022

Vážení zákazníci, abychom vám ještě více zpříjemnili nákup na ispas.cz, připravili jsme pro vás následující akce. Neváhejte akce využít, často je jejich trvání velmi krátké, jelikož se dárky brzy vyprodají. 

AKCE: Dárek zdarma k vašemu nákupu

Pro určitý sortiment jsme si pro vás připravili dárek, který se vám bude určitě hodit.

Montážní páka na terasy/podlahy (tento produkt) ZDARMA při nákupu dřevěné terasy nebo dřevěné podlahy v hodnotě nad 20 000 Kč včetně DPH. (Neplatí pro produkty, které jsou již ve slevě.)

▶ Dřevěné terasy kupujte zde.

▶ Dřevěné podlahy kupujte zde.

Akce má omezenou platnost do vyprodání zásob dárků.


Věříme, že vás právě probíhající akce potěší, přejeme příjemné nakupování. Pokud budete mít jakýkoliv dotaz, neváhejte se nás kontaktovat na info@ispas.cz nebo +420 606 792 360.


Líbí Nelíbí
Hodnocení: 5.0/5 (počet hlasů: 3)

Výpočet schodiště

Vloženo: 31. 3. 2022

Chcete mít jistotu, že se bude po vašem novém schodišti opravdu dobře chodit a bude vyhovovat předpisům? Výpočet schodiště si můžete podle našeho návodu spočítat sami.

Číst více

Osika nebo lípa? Které dřevo se lépe hodí pro stavbu sauny

Vloženo: 31. 3. 2022

Svým vzhledem jsou si velmi podobné, ale přitom v sobě skrývají tolik rozdílů! Které dřevo zvolit pro stavbu nové domácí sauny? Je vhodnější dřevo z osiky, nebo je lepší pořídit lipové dřevo? Přečtěte si velké srovnání těchto dvou dřevěných materiálů.
Číst více

Thermo Osika – překvapte okolí luxusním designem své domácí sauny

Vloženo: 31. 3. 2022

Rozhodli jste se upevnit své zdraví a postavit si domácí saunu? Chcete, aby svým vzhledem a kvalitou odpovídala vašim požadavkům a mohli jste se z ní radovat opravdu hodně dlouho? Není nic snazšího! Naše vynikající tepelně upravené osikové dřevo předčí veškerá vaše očekávání, dodá vaší sauně luxus a vytvoří krásné a příjemné místo pro odpočinek a relax.
Číst více