Dřevoprodej online a kamenná prodejna

WPC dřevoplast, perfektní materiál pro venkovní aplikace. Bezúdržbový a k nerozeznání od dřeva.

E-shop | Dřevoprodej ISPAS

V nabídce ISPAS najdete největší výběr spárovek v ČR, kvalitní terasovky, podlahové i obkladové palubky, deskové materiály, schodové prvky, lišty, a také naturální stavební řezivo. Nově také nábytek na míru, palivové brikety nebo vyvýšené záhony a mnoho dalšího pro stavbu vašich projektů či zútulnění domova i zahrady. 

Proč nakoupit u nás?

  • Dřevoprodej ISPAS nabízí 100 % kvalitu dodaného dřeva - vozíme ho ze severských lesů. Dřevo ze severu je oproti tomu evropskému kvalitnější a pevnější, jelikož roste déle.

  • Veškerý sortiment na webu máme připraven k okamžitému odběru nebo odeslání v našich velkých skladech s kamennou prodejnou u Prahy. Na žádost vám také dřevo zakoupené u nás nařežeme.

  • Rozšířili jsme sortiment o produkty na objednávku. Objednávat můžete nábytek na míru (postele jsme schopni vyrobit do 3 týdnů od objednání, stoly vyrobíme do 2 týdnů od objednání), a také vyvýšené záhony (vyrábíme do 2 dnů od objednání).

Pokračujte v nákupu výběrem kategorie níže. 

Potřebujete s výběrem poradit? Rádi vám pomůžeme, volejte na +420 606 792 360, +420 606 792 361 nebo pište info@ispas.cz