Kamenná prodejna

Ačkoli je nákup přes e-shop velmi oblíbený, řezivo a palubky si u nás stále můžete pořídit i klasicky v kamenné prodejně. Čekají tady na vás proškolení pracovníci, kteří jsou vám od první chvíle k dispozici.

Proč nakoupit v kamenné prodejně:

 1. Vše si můžete před koupí prohlédnout a osahat
 2. Osobně vám poradíme s výběrem dřeva a můžete se hned doptat na vše, co vás zajímá
 3. Palubky i jakýkoliv druh řeživa vám pomohou naložit naši silní chlapi

Prodejna slouží také jako výdejní místo pro zboží objednané na e-shopu www.ispas.cz. I v tomto případě vám s nakládkou dřeva pomohou naši šikovní muži a to zcela zdarma.

Na naší prodejně můžete platit:

 • Hotově
 • Kartou na prodejně
 • Platba převodem (předem) - zboží připravíme k vyzvednutí
 • Kartou online (předem) - zboží připravíme k vyzvednutí

Co v kamenné prodejně najdete:

 1. Palubky
 2. Stavební Řezivo
 3. Překližky
 4. Sibiřský Modřín
 5. Spárovky

Otevírací doba

PO - PÁ: 7:00 - 16:00

Adresa

Na Drahách 131

252 41 Zlatníky-Hodkovice

Kontakt

+420 606 792 361

info(@)ispas.cz

Jak se k nám dostanete

Pohodlně se k nám dopravíte autem, když projedete město Dolní Břežany nebo Jesenici. Na kruhovém objezdu stačí vjet na ulici Náves sv. Petra a Pavla a na samém konci po levé straně nás najdete. Nacházíme se ve dvoře spolu se Second Handem Zlatníky. V Jesenici u Prahy se nachází sjezd z pražského okruhu, po kterém se k nám rychle dostanete.

Pokud byste se u nás chtěli zastavit jinak než autem, nabízí se cesta autobusem. Můžete využít spoj 341. Tento autobus jezdí z Prahy Modřan nebo z druhé strany z Jílového u Prahy. Výstupní autobusová zastávka Zlatníky-Hodkovice u Hasičárny je jen 5 minut pěšky od naší prodejny.

Jak to u nás vypadá

Kousek od Prahy se nachází naše velké sklady i kamenná prodejna. Vše máme připraveno a pečlivě zabaleno k expedování. Právě zde se můžete na vlastní oči podívat, co od nás kupujete. Rádi vás uvidíme.

Těšíme se na vás.

Tým ISPAS.cz