Dřevoprodej online a kamenná prodejna

LETNÍ AKCE na terasové dlaždice – nejlevnější na trhu! Nakupujte nyní se ▶ slevou až -51 % ◀

Spárovka Bříza 18 x 600 x 1000 mm CINK (AB)

Bříza - CINK, kvalita AB

Délka:
1m - 1,4m
Tloušťka:
18 mm
Typ napojení:
CINK
Materiál:
Bříza
Cena 813,76 Kč s DPH
Cena za ks: 672,53 Kč bez DPH

Litujeme, produkt již není v nabídce.

Rychlá doprava po celé ČR

Abychom vám mohli zajistit co nejnižší cenu dopravy, počítáme ji vždy individuálně.

Kód produktu: SPABRICIAB186001000

Popis produktu

Spárovky z břízy jsou vyhledávaným udržitelným materiálem, se kterým se snadno pracuje. Jsou vyráběny v různých délkách a mají široké využití. Spárovky jsou zjednodušeně desky slepené z dřevěných lamel či přířezů různých rozměrů a lze je například použít pro výrobu desky pracovního stolu, vnitřního systému skříní, také pro výrobu dveří, postelí, žebříků, parapetů nebo jako obložení vašeho pokoje či kanceláře.

 Spárovky z břízy jsou v porovnání s podobnou borovicí o něco nákladnější, ale mají také celou škálu výhod, jako jsou: 

  • vysoká pružnost břízy, která zamezuje vzniku prasklin a deformaci výrobků z ní,
  • cenová dostupnost, přičemž výrobky z březového dřeva jsou krásné a není třeba jej dále zdobit,
  • vysoká odolnost, důležitá je ochrana proti vlhkosti a k tomu slouží speciální nátěr na dřevo, jenž najdete také v naší nabídce,
  • lehkost materiálu a snadná manipulace, vyřezávané výrobky z břízy jsou krásné a vyznačují se vysokou odolností proti zátěži, ale také proti škůdcům a houbám,
  • ekologičnost, březové dřevo a výrobky z něj jsou ideální volbou do ložnic i dětských pokojů a vyznačují se dlouhou životností. 

 Naše spárovky z břízy jsou vyráběny technologickým postupem, který zaručuje vysokou kvalitu i životnost. Při výrobě nejsou použity chemické sloučeniny, a tak jsou výrobky vhodné i pro alergiky. Jejich využití v interiéru je bohaté.

 Dodáváme je ve variantě CINK, tedy z podélně napojovaných lamel ozubem. Charakteristické pro ně jsou krátké lamely a nekonečné vlysy, čímž je březová spárovka barevnější a různorodější. Její cena je také oproti spárovkám s označením FIX nižší.

 Před použitím březové spárovky je zásadní její důkladná ochrana před světlem, vysoušením a následném praskáním. Také nadměrná vlhkost je pro jakékoliv dřevo nežádoucí

 Spárovky z břízy mají krásnou kresbu ze dřeva a není je třeba dále zdobit, ale je důležité chránit jejich přírodní vzhled například 100% ekologickým transparentním olej-voskem na pracovní DESKY. Stejně jako jiné materiály, mohou i výrobky z břízy pod vlivem přímého slunečního světla měnit barvu, proto se doporučuje je umístit tak, aby i před tímto byly ochráněny. Bříza je variabilní a její světlý odstín lze také upravit speciálním barvivem stejnojmenné značky Olej&Dřevo. Zaujmout vás může barva bělený dub, tyrkys nebo koňak.

 Lze ji kombinovat s jinými materiály, jako je kov, kámen nebo i jiné dřevo. Díky tomu může váš interiér, ať už je to u vás doma nebo v kanceláři, získat originální vzhled.

Dřevěné desky vám rádi dovezeme kamkoliv po celé České republice a s nákupem vám rádi poradíme ► kontaktujte nás.


Zeptejte se


Ohodnoťte tento produkt