Dřevoprodej online a kamenná prodejna

WPC dřevoplast, perfektní materiál pro venkovní aplikace. Bezúdržbový a k nerozeznání od dřeva.

Srubové palubky impregnované - profil ,,D" 28 x 145 x 5700 mm (AB)

Hnědá Impregnace

Cena 518,03 Kč s DPH
Cena za ks: 428,12 Kč bez DPH
Cena za m2: 518 Kč bez DPH

Litujeme, produkt již není v nabídce.

Rychlá doprava po celé ČR

Abychom vám mohli zajistit co nejnižší cenu dopravy, počítáme ji vždy individuálně.

Kód produktu: SRUPALBOIM281455700

Popis produktu

  • Kvalita - A/B
  • Krycí šíře - 140mm
  • Na pokrytí 10m2 je zapotřebí 13 kusů 5,7m palubek.
  • Standardní balení 1ks

Impregnované srubové palubky ze severské borovice jsou skvělou volbou, pokud chcete dlouhodobě ušetřit peníze a práci, které se musí vynakládat na údržbu neimpregnovaného dřeva.
Palubky jsou totiž opatřeny velmi pěknou hnědou impregnací a proto je můžete ihned pokládat (běžná prkna bez impregnace je potřeba před prvním položením nejprve 2× natřít a toto opakovat přibližně každé dva roky). Po montáži je vhodné palubky ošetřit nátěrem s UV filtrem.

Dalším plusem je, že impregnace palubek je provedena opravdu kvalitně. Kouzlo se ukrývá ve způsobu její aplikace. Náš dodavatel napouští srubové palubky impregnační látkou ve speciální vakuové komoře fungující na jednoduchém principu: z komory se tak dlouho vypouští vzduch, až vznikne vakuum a následně se dovnitř vlije impregnační látka, kterou dřevo bezezbytku vsákne. Díky tomu prkna získají ochranu ze všech stran. Se štětcem v domácích podmínkách nikdy nedosáhnete tak kvalitního výsledku.

Ještě stojí za to vyzdvihnout, že impregnační látky jsou zdravotně nezávadné a ekologicky šetrné a činí dřevo velmi odolným vůči plísni, dřevokaznému hmyzu a všem povětrnostním vlivům.

A co když vás po nějaké době barva vašich palubek omrzí? Můžete je bez problému natřít jakoukoli impregnací, která se vám zalíbí a která se používá na obyčejné dřevo.

Zde na fotografii vidíte komory, kde se dřevo napouští impregnací.


Zeptejte se


Ohodnoťte tento produkt