Terasové Dlaždice Thermo Lípa

Terasové Dlaždice Thermo Lípa

Popis produktu

Cena je uvedena za jednu dlaždici. Rozměr dlaždice je 31×31 cm. Na pokrytí 10 m2 potřebujete 105 kusů dlaždic.

Chcete mít ve svém exteriéru něco opravdu přepychového? Pokud ano, tak právě pro vás jsou tu unikátní terasové dlaždice z Thermo Lípy.

Dřevo lípy má samo o sobě smetanovou barvu s lehkým nádechem do žluta. Speciální tepelnou úpravou při teplotě kolem 212 °C se však jeho barva maličko změní – ztmavne a jakoby krásně zezlátne. Dřevo navíc získá lepší trvanlivost, pevnost a odolnost vůči hnilobě a dřevokaznému hmyzu. A jelikož se v lipových prknech objevují jen miniaturní suky, je krásně hladké a jednolité. To všechno dělá z thermo dlaždic z lípy vysoce kvalitní, luxusní a originální materiál pro výstavbu nové terasy.

Velkou výhodou těchto dlaždic je také jednoduchost jejich položení, které zvládnete i svépomocí. Dlaždice fungují na principu Click&Go – položí se vedle sebe a zacvaknou.

Libovolně si tak můžete pohrát s jejich vzorem, a to do všech směrů. Důležité však je mít pro pokládku rovný a pevný povrch, což asi nejlépe splňuje štěrk nebo šotolina. 

Terasové dlaždice z Thermo Lípy se hodí zejména na balkony a terasy v bytech, do zimních zahrad, kolem bazénu, nebo se z nich dají vyskládat cestičky na zahradě. Dlaždice je možné položit rovněž do sprchového koutu, thermo-dřevu to nijak nevadí. 
Přestože se dlaždicím nic nestane, i kdybyste je nijak neošetřili, doporučujeme na ně použít olej s UV filtrem. Tím zabráníte změně odstínu (na šedý až stříbrný) vlivem slunečního záření, a zároveň dřevu dodáte ochrannou vrstvu, která se dobře čistí. Terasové dlaždice budou díky tomu vypadat jako nové po dlouhá léta.

Kód: terdlatheli300300ThermoWood Lípa

Cena za ks 199,65 Kč s DPH
Cena za ks: 165,00 Kč bez DPH
Cena za m2: 1 833,333 Kč bez DPH

Baleno po: 1ks

skladem Expedujeme ihned
Zvolte počet ks

Zeptejte se


Ohodnoťte tento produkt