Terasové dlaždice ThermoWood 300 x 300 mm Click&Go

sleva 30% DOPRODEJ
Terasové dlaždice ThermoWood 300 x 300 mm  Click&Go

Kód: terdlatheli300300THERMO Lípa

Cena 139,00 Kč s DPH
Doporučená cena 199,00 Kč
Cena za ks: 114,88 Kč bez DPH

Litujeme, produkt již není v nabídce.

Popis produktu

Cena je uvedena za jednu dlaždici. Rozměr dlaždice je 300×300 mm. Na pokrytí 10 m2 potřebujete 105 kusů dlaždic.

Chcete mít ve svém exteriéru něco opravdu přepychového? Pokud ano, tak právě pro vás jsou tu unikátní terasové dlaždice ThermoWood (podrobné vysvětlení pojmů najdete zde) z Lípy.

Dřevo lípy má samo o sobě smetanovou barvu s lehkým nádechem do žluta. Speciální tepelnou úpravou při teplotě kolem 212 °C se však jeho barva maličko změní – ztmavne a jakoby krásně zezlátne. Dřevo navíc získá lepší trvanlivost, pevnost a odolnost vůči hnilobě a dřevokaznému hmyzu. Taky až o 90 % snižuje se prohnutí materiálu a o 30–50 % absorpce vlhkosti materiálu. A jelikož se v lipových prknech objevují jen miniaturní suky, je krásně hladké a jednolité. To všechno dělá z thermo dlaždic z lípy vysoce kvalitní, luxusní a originální materiál pro výstavbu nové terasy.

Velkou výhodou těchto dlaždic je také jednoduchost jejich položení, které zvládnete i svépomocí. Dlaždice fungují na principu Click&Go – položí se vedle sebe a zacvaknou.

Libovolně si tak můžete pohrát s jejich vzorem, a to do všech směrů. Důležité však je mít pro pokládku rovný a pevný povrch, což asi nejlépe splňuje štěrk nebo šotolina. 

Terasové dlaždice z Thermo Lípy se hodí zejména na balkony a terasy v bytech, do zimních zahrad, kolem bazénu, nebo se z nich dají vyskládat cestičky na zahradě. Dlaždice je možné položit rovněž do sprchového koutu, thermo-dřevu to nijak nevadí. 
Přestože se dlaždicím nic nestane, i kdybyste je nijak neošetřili, doporučujeme na ně použít olej s UV filtrem. Tím zabráníte změně odstínu (na šedý až stříbrný) vlivem slunečního záření, a zároveň dřevu dodáte ochrannou vrstvu, která se dobře čistí. Terasové dlaždice budou díky tomu vypadat jako nové po dlouhá léta.

Olej&Dřevo - Olej na TERASY transparentní (5L)

100% přírodní složení! Prověřeno Sibiří!

4 985,20 Kč/ks s DPH
4 120,00 Kč/ks bez DPH

skladem

Prohlédnout

Zeptejte se


Ohodnoťte tento produkt