Dekorativní obklad stěn 3D

sleva 37%
Dekorativní obklad stěn 3D

Popis produktu

Netradiční dřevěné obklady z thermo jasanu s 3D efektem slouží k vytvoření originálního obložení stěn, nebo jejich části. Pomocí dřevěných kostek o rozměru 10 × 10 cm a tloušťce cca 2–2,5 cm můžete zdi ve svém interiéru proměnit v dechberoucí mozaiky a obrazce, které ještě více vyniknou při večerním osvětlení. (3D efekt vzniká rozdílnou tloušťkou a odstínem jednotlivých kostek.)

Dřevěné obklady stěn s prostorovým efektem jsou synonymem luxusu a celému prostoru dodávají šmrnc. Hodí se zejména tam, kde chcete upoutat pozornost – na zvýraznění hlavní stěny v místnosti, zatraktivnění prostoru kolem vstupních dveří, kolem krbu či jako ozvláštnění koupelny. Ovšem skvěle vypadají také kdekoliv mimo domov, tedy v restauracích, showroomech či hotelích.

Při pokládání interiérových obkladů ale nezapomeňte na velikost místnosti a volte moudře jejich výšku. To znamená, že pokud je například váš obývací pokoj menších rozměrů, neměly by dřevěné obklady zasahovat až ke stropu, opticky by jej zmenšily. V opačném případě si to můžete dovolit, velký prostor snese mnoho krásy. 

Nenechte se mýlit, takovéto dřevěné obklady stěn do interiéru mají nejen estetický účel, ale také praktický – zdi chrání před mechanickým opotřebením a vlhkostí a stejně tak zvyšují jeho tepelnou a zvukovou izolaci. 

A jelikož se jedná o dřevo, připravte se samozřejmě na příjemnou vůni, krásnou barvu, strukturu a pohlazení na duši. Každá místnost, kterou zkrášlíte dřevěnými obklady, rázem získá mnohem větší útulnost a pohodovější atmosféru.  

Thermowood a jeho specifika: 

Dřevěné obklady z thermo jasanu prošly speciální tepelnou úpravou při teplotě cca 212 °C, která zvyšuje jejich odolnost, pevnost a až trojnásobně prodlužuje životnost dřeva (v dobrém stavu vydrží více než 30 let). Během tepelného zpracování se používají pouze vysoké teploty a vodní páry, díky čemuž dřevěné obklady neobsahují žádné chemikálie a jsou 100% ekologické. V případě, že jsou 3D panely nalepeny precizně, nevznikají mezi lamelami žádné spáry a výsledný obraz je dokonalý. 

Tip: Thermowood lze využít nejen jako ozdobu interiéru, ale také v exteriéru v podobně terasových prken a dlaždic.

Kód: 3DPANELCena za m2 992,20 Kč s DPH
Cena za m2: 820,00 Kč bez DPH
Doporučená cena 1 573,00 Kč
skladem Expedujeme ihned
Zvolte počet m2

Zeptejte se


Ohodnoťte tento produkt