Dřevoprodej online a kamenná prodejna

WPC dřevoplast, perfektní materiál pro venkovní aplikace. Bezúdržbový a k nerozeznání od dřeva.

Dubové Parkety 15 x 70 x 490 mm (Standard)

sleva 50%
Dubové Parkety 15 x 70 x 490 mm (Standard)

Masivní Dub - Původ: Kavkaz

Materiál:
Dub
Cena 1 561,33 Kč s DPH
Původní cena 3 122,00 Kč
Cena za balení: 1 290,36 Kč bez DPH
Cena za m2: 940,50 Kč bez DPH

Litujeme, produkt již není v nabídce.

Dnes díky akci ušetříte 1 560,67 Kč
Rychlá doprava po celé ČR

Abychom vám mohli zajistit co nejnižší cenu dopravy, počítáme ji vždy individuálně.

Kód produktu: DUBPARSTD1570490

Popis produktu

MASIVNÍ DUBOVÉ PARKETY, TŘÍDA STANDARD

Informace k balení:

  • Parkety prodáváme po jednotlivých baleních

  • Jedno balení obsahuje 40 ks parket = 1,372 m2

Standard

Tato třída je střed mezi selektem a rustikalem. Suky a běl se nedopouštějí. Třídění parket podle odstínu není tak přísné jako u selektu, takže kresba celkové plochy je o trochu pestřejší než u selektu. Nicméně, vzhledem k tomu, že se nedopouští běl, jsou přepady odstínů stále relativně jemné a splývají spolu.

 

Dubové parkety se právem považují za exkluzivní druh podlahové krytiny, jejímž velkým plusem je její věčnost. O tom se můžeme přesvědčit například ve starých hradech a zámcích, kde parkety z dubu, položené před stovkami let, stále plní svou funkci. A skvělé na tom je, že podlahu, jakou by si poručil významný kníže z renesančního období, můžete mít doma i vy

Naše parkety byly samozřejmě vyrobeny s použitím modernějšího zařízení, než se používalo v 15. století, ale to, že je dub věčné dřevo, platí samozřejmě i nyní. Díky své nesmrtelnosti se dubové parkety opět dostávají do módy. Na trhu se navíc objevují nejrůznější typy laků, které parketám dodávají šmrnc a ještě elegantnější vzhled: matné, polomatné, lesklé a různé odstíny podle potřeb vašeho interiéru. Zkrátka každý si přijde na své.

Další velké plus spatřujeme v dostatečně velké tloušťce masivu, díky čemuž je možné parkety zrenovovat (obrousit) a znovu nalakovat, a tím docílit opět perfektního vzhledu. Tento proces je možné opakovat několikrát (například u vrstvených podlah toto možné není, protože by se probrousily). Vedle toho umožňují dubové parkety také pokládku na podlahové topení.

Způsob pokládky dřevěných parket určuje celkový vzhled a styl vaší podlahy. Vybrat si můžete například mezi rybínovým vzorem, anglickou vazbou a divokou vazbou. Zkušený mistr vám ale podlahu položí i ještě dalšími rozličnými způsoby. Tak, aby přesně odpovídala vašim představám. 

Podlaha z dubových parket je symbolem statusu. Místnostem dodává nejen věčně elegantní vzhled, ale díky nezaměnitelnému přírodnímu materiálu z Kavkazských hor u vás doma vytvoří také příjemnou atmosféru.


Zeptejte se


Ohodnoťte tento produkt