Dřevoprodej online a kamenná prodejna

LETNÍ AKCE na terasové dlaždice – nejlevnější na trhu! Nakupujte nyní se ▶ slevou až -51 % ◀

Modřínové podlahové palubky

Chcete stylově vypadající podlahu se špičkovou pevností a odolností, která se nezmění ani za dlouhé roky? Přesně takové vlastnosti mají naše podlahové palubky ze sibiřského modřínu, jež vznikají ze silných a krásných stromů severských lesů. Navíc jsou typické dlouhou životností, takže vám poskytnou kvalitní půdu pod nohama navěky věků.

Palubková podlaha modřín miluje. A vy budete také. Je to výborný přírodní materiál, díky němuž se palubky jen tak neochodí, nepromáčknou ani neztratí svou barvu. Na pokrytí podlahy jsou zkrátka modřínové palubky jako stvořené. Vašemu interiéru dodají přírodní vzhled a jelikož je dodáváme ve zcela naturální a neimpregnované podobě, nabízí se vám prostor pro jejich doladění bezbarvými nebo tónovacími lazurami přesně podle vašich představ.

Pro rychlou a jednoduchou montáž podlahových prken použijte našeho kouzelného pomocníka MONTÁŽNÍ PÁKU NA TERASY !

Poskytujeme přesné řezání a krácení našeho skladového materiálu. Více informací najdete zde.

Zobrazit více

Filtr produktů

Cena

od doNení zde co zobrazit, zkuste zrušit některý z filtrů zrušit všechny filtryPod pojmem „palubky modřín“ se skrývá pokládka podlahy, která se hodí jak do interiéru, tak do venkovních prostor. Ale to platí jen pro ty modřínové ze sibiřských lesů. Sibiřský modřín je totiž vysoce voděodolný, protože obsahuje pryskyřici odpuzující vodu, a velmi tvrdý, což znamená, že se jen tak nepoškrábe, nenabobtná při polití vodou a úspěšně odolá všem povětrnostním vlivům. Tyto vlastnosti oceníte obzvláště při každodenní zátěži podlahy. Vedle toho dřevo sibiřského modřínu skvěle odolává hnilobě i hmyzu.

A čím to, že má sibiřský modřín takové kvality? Jeho dřevo je tvořeno těsně nahuštěnými letokruhy. Proto nejen, že roste delší dobu, ale díky tomu má několikanásobně tvrdší, pevnější a kvalitnější dřevo než stromy z České republiky a obecně z Evropy.

Rádi byste měli vše dokonale sladěné? Nabízíme také obkladové palubky ze sibiřského modřínu ve stejné kvalitě. Stěny svého interiéru tak můžete zkrášlit stejným designem a stvořit tak útulný prostor s přírodním nádechem ze všech směrů.