Terasové Dlaždice Thermo Jasan

sleva 30%
Terasové Dlaždice Thermo Jasan

ThermoWood Jasan

Cena 155,00 Kč s DPH
Původní cena 220,00 Kč
Cena za ks: 128,10 Kč bez DPH
Cena za m2: 1430 Kč bez DPH

Litujeme, produkt již není v nabídce.

Dnes díky akci ušetříte 65,00 Kč
Rychlá doprava po celé ČR

Abychom vám mohli zajistit co nejnižší cenu dopravy, počítáme ji vždy individuálně.

Kód produktu: terdlatheja300300

Popis produktu

Poslední kusy dlaždic ve výprodeji
ZDE

Cena je uvedena za jednu dlaždici. Rozměr dlaždice je 30cm x 30cm. Na pokrytí 10mpotřebujete 112 kusů dlaždic.

Chcete mít ve svém exteriéru něco opravdu přepychového? Pokud ano, tak právě pro Vás tu jsou unikátní terasové dlaždice z Thermo Jasanu. Nádherná kresba jasanového dřeva okouzlí každého. Kromě honosného vzhledu jsou dlaždice také velmi pevné a odolné. Jasan je totiž jedna z nejtvrdších dřevin (stejně tvrdá jako dub), která v naší zeměpisné šířce roste. Díky thermo zpracování získalo dřevo ještě vetší pevnost, naprostou tvarovou stálost, imunitu vůči hnilobě a dřevokaznému hmyzu. I co se týče vzhledu má thermo zpracování vliv - dřevo ztmavne a zvýrazní se jeho kresba.

Velkou výhodou těchto dlaždic je jednoduchost v jejich položení. Zvládnete to klidně i sami. Dlaždice jsou na bázi systému Click&Go, což znamená, že prostě skládáte dlaždice vedle sebe a zacvakáváte je. Můžete si také pohrát se vzorem, pokládka je možná všemi směry. Důležité je mít rovný a pevný povrch. Hodí se ideálně na balkony a terasy v bytech, do zimních zahrad, kolem bazénu, nebo se z nich dají vyskládat cestičky na zahradě. V terénu se dlaždice pokládají na štěrk, nebo šotolinu (důležité je, aby byl povrch rovný). 
Dlaždice je možné položit i do sprchového koutu, ThermoDřevu to nijak nevadí. 

Přestože dlaždicím se nic nestane, i kdybyste je nijak neošetřili, doporučujeme na ně použít olej s UV filtrem, aby se zabránilo změně odstínu, dřevo má totiž tendenci pod vlivem slunce chytnout šedý/stříbrný odstín. A také se bude lépe čistit, takže bude vypadat jako nové, po dlouhá leta.


Zeptejte se


Ohodnoťte tento produkt