Terasové Dlaždice Thermo Jasan 300 x 300 mm VÝPRODEJ

sleva 70% VÝPRODEJ
Terasové Dlaždice Thermo Jasan 300 x 300 mm VÝPRODEJ

Kód: terdlathejas300300vyproThermoWood Jasan - VÝPRODEJ

Cena 99,99 Kč s DPH
Doporučená cena 329,99 Kč
Cena za ks: 82,64 Kč bez DPH

Litujeme, produkt již není v nabídce.

Popis produktu

Dlaždice jsou ve slevě, protože jsou křivě připevněné k podstavci. Vada je pouze vizuální, jinak je dřevo v pořádku (podívejte se na foto). Na větší ploše to ani není tolik vidět a je možné prkénka narovnat (přešroubovat).

Cena je uvedena za jednu dlaždici. Rozměr dlaždice je 30cm x 30cm. Na pokrytí 10mpotřebujete 112 kusů dlaždic.

Chcete mít ve svém exteriéru něco opravdu přepychového? Pokud ano, tak právě pro Vás tu jsou unikátní terasové dlaždice z Thermo Jasanu. Nádherná kresba jasanového dřeva okouzlí každého. Kromě honosného vzhledu jsou dlaždice také velmi pevné a odolné. Jasan je totiž jedna z nejtvrdších dřevin (stejně tvrdá jako dub), která v naší zeměpisné šířce roste. Díky thermo zpracování získalo dřevo ještě vetší pevnost, naprostou tvarovou stálost, imunitu vůči hnilobě a dřevokaznému hmyzu. I co se týče vzhledu má thermo zpracování vliv - dřevo ztmavne a zvýrazní se jeho kresba.

Velkou výhodou těchto dlaždic je jednoduchost v jejich položení. Zvládnete to klidně i sami. Dlaždice jsou na bázi systému Click&Go, což znamená, že prostě skládáte dlaždice vedle sebe a zacvakáváte je. Můžete si také pohrát se vzorem, pokládka je možná všemi směry. Důležité je mít rovný a pevný povrch. Hodí se ideálně na balkony a terasy v bytech, do zimních zahrad, kolem bazénu, nebo se z nich dají vyskládat cestičky na zahradě. V terénu se dlaždice pokládají na štěrk, nebo šotolinu (důležité je, aby byl povrch rovný). 
Dlaždice je možné položit i do sprchového koutu, ThermoDřevu to nijak nevadí. 

Přestože dlaždicím se nic nestane, i kdybyste je nijak neošetřili, doporučujeme na ně použít olej s UV filtrem, aby se zabránilo změně odstínu, dřevo má totiž tendenci pod vlivem slunce chytnout šedý/stříbrný odstín. A také se bude lépe čistit, takže bude vypadat jako nové, po dlouhá leta.

Olej&Dřevo - Olej na TERASY transparentní (5L)

100% přírodní složení! Prověřeno Sibiří!

4 985,20 Kč/ks s DPH
4 120,00 Kč/ks bez DPH

skladem

Prohlédnout

Zeptejte se


Ohodnoťte tento produkt