Dřevoprodej online a kamenná prodejna

WPC dřevoplast, perfektní materiál pro venkovní aplikace. Bezúdržbový a k nerozeznání od dřeva.

Vyvýšené a prodloužené postele na míru

Vloženo: 5. 12. 2023

Spánek je biologickou nutností a jeho kvalita ovlivňuje naše celkové zdraví. Existuje několik zásad pro zdravý spánek a jednou z nich je uzpůsobení ložnice pro vaše maximální uvolnění.

Výběr kvalitní a pohodlné postele je proto nejdůležitějším krokem i zárukou toho, že se ráno budete budit odpočatí a plní energie. Pokud máte individuální požadavky či potřeby a váháte, zda investovat do postele na míru, následující řádky vám pomohou se rozhodnout.

Prodloužené postele: Řešení pro vysoké jedince

Vyrobená postel na zakázku má tu výhodu, že bude splňovat vaše individuální potřeby i požadavky.

S běžnými rozměry postelí totiž mohou vysocí jedinci řešit nepříjemnosti, jako například:  

  • málo místa pro nohy, 

  • bolesti kolen, 

  • omezený komfort i relaxace,

  • otlačení nohou od rámu postele atd.

Foto: Postel na míru ISPAS: opálená borovice, dvoulůžko.

V tomto případě je nejlepším rozhodnutím investice do postele s prodlouženou délkou, která poskytuje nejen dostatečný prostor pro nohy, ale odolnou a stabilní podporu pro matraci.

Investujte do postele s prodlouženou délkou.

Ať už jde o manželskou postel nebo jednolůžko, všichni chceme takovou, kterou jen tak něco nerozvrže.

Jedinečnou předností všech našich postelí na míru je:

  • extrémní odolnost konstrukce,

  • použití kvalitních materiálů větších tlouštěk, jako je severský smrk či opálené borovice a

  • několikanásobně předimenzovaný spojovací materiál.

Postele ISPAS můžete opakovaně demontovat i smontovat.

DŮLEŽITÉ: Konstrukci našich postelí lze díky použití vrutů opakovaně demontovat i smontovat, přičemž na kvalitu a stabilitu to nebude mít vliv.

Foto: Několikanásobně předimenzovaný spojovací materiál zajistí, že můžete postele opakovaně rozmontovat i smontovat a nebude to mít vliv na jejich kvalitu. 


Video: Postele na míru ISPAS


Vyvýšené postele: Sbohem bolavá záda a klouby

Pokud se vám obtížně uléhá nebo vstává z postele, je skvělým řešením vyvýšená postel. S nízkou postelí se ochuzujete o maximální pohodlí, které si zasloužíte.

Vyvýšená postel přesně pro vaše potřeby.

Postele s upravenou výškou přesně odpovídající vašim potřebám, poskytnou lepší komfort při uléhání či vstávání, což ocení lidé s bolestí kloubů či zad.

Naše dřevěné postele jsou:

  • ručně vyráběné,

  • z prvotřídních materiálů a

  • přizpůsobitelné přesně vašim potřebám.

Jsou navrženy a zhotoveny tak, aby vydržely po celý život. Žádné dřevotřískové desky, levné dýhy nebo formaldehyd, ale skutečné, poctivé a kvalitní masivní dřevo.

Foto: Prvotřídní materiál postelí ISPAS.

Foto: Detail na zpracování našich kvalitních spojů.

Výroba postelí na míru

Naše postele na míru jsou ručně vyráběny v našich dílnách v České republice.

Vydrží doslova celý život. Mají výbornou odolnost i životnost a vy ji budete moci hrdě předávat svým dětem nebo vnoučatům. V době, kdy věci nejsou kvalitní natolik aby vydržely dlouho, je obdivuhodné, když investujete do dědictví, které obstojí ve zkoušce času.

Vyberte si u nás postel z masivu, která vytvoří skvělý základ vaší ložnice a zajistí vám pohodlný spánek. Nabízíme například postele v atraktivním designu z opálené borovice a další varianty.

Výroba v ČR. Vydrží celý život.

Nemůžete si vybrat z našich typových postelí? Nevadí, vyrobíme vám postel na míru! 

Vyvýšené a prodloužené dřevěné postele nabízejí řadu výhod, které výrazně zlepšují kvalitu vašeho spánku. Kromě toho do ložnice přináší nádech elegance, a nejen díky tomu jsou stále populárnější volbou mezi lidmi, pro které je spánek prioritou pro zdravý život. 

Kontaktujte nás, jsme připraveni vám pomoci vytvořit unikátní kus postele přímo pro vás.


Líbí Nelíbí
Hodnocení: 3.8/5 (počet hlasů: 4)

Inspirace pro vaši novou saunu: Co se podařilo našim zákazníkům svépomocí?

Vloženo: 5. 12. 2023

Jste pravidelným návštěvníkem sauny? Saunování je skvělý způsob, jak zregenerovat unavené tělo a dopřát mysli dokonalou relaxaci v tichu, teple a pohodlí. Sauna se, podobně jako ve Finsku, stává doplňkem v domácnosti. Pokud i vy uvažujete, že byste si ji domů pořídili, tento článek vás jistě inspiruje a motivuje. Skutečné fotky našich zákazníků vám dodají odvahu začít s realizací.

Číst více

Výpočet plotovek na dřevěný plot [+ Kalkulačka online]

Vloženo: 5. 12. 2023

Pokud se chystáte stavět dřevěný plot svépomocí a nevíte si rady, jste tady správně. V tomto článku se dočtete jak na to, a také si s pomocí naší online kalkulačky snadno spočítáte, kolik materiálu budete pro stavbu plotu potřebovat.

Číst více

Masivní postele na míru - 5 důvodů, proč koupit postel u ISPAS

Vloženo: 5. 12. 2023

Pro výrobu našich dřevěných postelí používáme kvalitní masivní dřevo, nikoliv dýhy. Domácí montáž je snadná a co je ještě lepší, postele můžete opakovaně demontovat a smontovat. Vliv na kvalitu a pevnost spojů to mít nebude. Ptáte se proč? Pro jejich konstrukci používáme materiály větších tlouštěk a kvalitnější technologii spojů.

Přečtěte si níže, proč je dobré investovat do kvalitní postele z masivu a na to, proč jsou právě postele od nás tou pravou volbou přímo pro vás.

Číst více