Dřevoprodej online a kamenná prodejna

LETNÍ AKCE na terasové dlaždice – nejlevnější na trhu! Nakupujte nyní se ▶ slevou až -51 % ◀

WPC Dřevoplastová terasová prkna 18 x 150 x 4000 Bangikrai

Bangikrai

Materiál:
WPC
Cena 798,60 Kč s DPH
Cena za ks: 660,00 Kč bez DPH
Cena za b.m.: 165 Kč bez DPH
Cena za m2: 1100,00 Kč bez DPH

Litujeme, produkt již není v nabídce.

Rychlá doprava po celé ČR

Abychom vám mohli zajistit co nejnižší cenu dopravy, počítáme ji vždy individuálně.

Kód produktu: WPCTRPRBGI181504000

Popis produktu

Oboustranná terasová prkna WPC mají z jedné strany imitaci dřeva a z druhé vroubky. Jako lícovou stranu si tak můžete vybrat tu, která vám více vyhovuje. Disponují vyšší tvrdostí než běžné terasovky, vysokou nosností a jejich životnost je minimálně 25 let

Dřevoplastové terasovky kombinují vlastnosti dvou zcela odlišných složek – dřeva a polyethylenu. Tvoří tak výjimečný kompozitní materiál (WPC = Wood-plastic composite), který je stejně dokonalý jako dřevo, jen s tím rozdílem, že se v průběhu let a při působení vnějších vlivů nedeformuje a úspěšně odolává dřevokaznému hmyzu a hnilobě ze všech stran.

Složení:

60 % dřevěné moučky
30 % polyethylen
10 % pojidla (lepidla)

Terasu z dřevoplastových polymerů není potřeba ošetřovat ochrannými nátěry, jež mnohdy obsahují chemikálie. Díky tomu zamezíte negativnímu vlivu jedovatých látek na své záhonky či zahradní jezírko. I přesto, že vaše WPC terasovky budou bez speciálního nátěru,  nepoškodí je ani agresivní působení chlóru nebo soli. Pouze vlivem slunečního záření mohou lehce změnit svůj odstín, stejně jako se to běžně děje u klasických dřevěných terasovek a dalších druhů materiálů.

Vzhledem k tomu, že se WPC prkna nemusí natírat, olejovat ani jakkoliv impregnovat, velmi snadno se udržují. Stačí je pouze běžně očistit od nečistot. Ušetříte si tak spoustu času, ale i peněz, které byste museli investovat do renovací shnilých a popraskaných terasovek.

Další výhody:

  • nezanechávají třísky
  • mají protiskluzový povrch
  • jsou 100% recyklovatelné

WPC terasová prkna se hodí zejména na venkovní hranaté terasy, kde bezpečně přečkají všechny rozmary počasí, aniž by jim to ubralo na kráse. Využijete je ale i kdekoli jinde na své zahradě. 

Terasová prkna vám rádi dovezeme kamkoliv po celé České republice a s nákupem vám rádi poradíme ► kontaktujte nás.


Zeptejte se


Ohodnoťte tento produkt