WPC Dřevoplastové plotovky 11 x 130 x 2000 mm

sleva 14%
WPC Dřevoplastové plotovky 11 x 130 x 2000 mm

Popis produktu

Dřevoplastové neboli WPC (Wood-plastic composite) plotovky kombinují vlastnosti dvou zcela odlišných složek – dřeva a polyethylenu, díky čemuž jsou stejně dokonalé jako ty ze dřeva, jen s tím rozdílem, že se v průběhu let a při působení vnějších vlivů nedeformují a úspěšně odolávají dřevokaznému hmyzu a hnilobě. Jejich životnost je minimálně 25 let.

Složení:

60 % dřevěné moučky
30 % polyethylen
10 % pojidla (lepidla)

Plot z dřevoplastových polymerů není potřeba ošetřovat ochrannými nátěry, jež mnohdy obsahují chemikálie, a i přesto WPC plotovky s přehledem vydrží agresivní působení soli z chodníků a cest a v letních měsících je neznehodnotí ani chlorovaná voda ze zahradního bazénu. I přesto, že vaše WPC terasovky budou bez speciálního nátěru, nepoškodí je ani agresivní sluneční paprsky.

Plotová prkna z WPC jsou 100% recyklovatelná a z jedné strany mají okrasnou imitaci dřeva, která se dává směrem do ulice, a z druhé strany drážky, které zajišťují dlouhodobou stálost materiálu a obvykle se umisťují směrem do zahrady. A i když cena dřevoplastových plotovek je vyšší, než cena plotovek ze dřeva, koupě se vyplatí – nemusíte investovat do pravidelné údržby (broušení, natírání, které se u dřevěných plotovek opakuje cca každé 2 roky).

Dřevoplastová prkna na plot vám rádi dovezeme kamkoliv po celé České republice a s nákupem vám rádi poradíme ► kontaktujte nás.

Kód: WPCPLTIVRY111302000Ivory White

Cena za ks 283,14 Kč s DPH
Cena za ks: 234,00 Kč bez DPH
Doporučená cena 329,12 Kč

Baleno po: 3ks

skladem Expedujeme ihned
Zvolte počet ks

Zeptejte se


Ohodnoťte tento produkt