Dřevoprodej online a kamenná prodejna

WPC dřevoplast, perfektní materiál pro venkovní aplikace. Bezúdržbový a k nerozeznání od dřeva.

Dřevěná Podlaha ThermoJilm 22x100

sleva 70% DOPRODEJ
Dřevěná Podlaha ThermoJilm 22x100

ThermoWood Jilm

Materiál:
Thermo Jilm
Cena 1 452,00 Kč s DPH
Původní cena 4 798,00 Kč
Cena za m2: 1 200,00 Kč bez DPH

Litujeme, produkt již není v nabídce.

Dnes díky akci ušetříte 3 346,00 Kč
Rychlá doprava po celé ČR

Abychom vám mohli zajistit co nejnižší cenu dopravy, počítáme ji vždy individuálně.

Kód produktu: DREPOTHJLM22100

Popis produktu

Dřevěná thermo prkna z jilmu mají díky speciální tepelné (a 100% ekologické) úpravě trojnásobně delší životnost než klasická dřevěná prkna a jsou tvarově stabilní i ve vlhkém prostředí – nezpuchří, i kdyby byly zatopeny vodou. Vedle toho bez problému odolají dřevokazným broukům, termitům a plísním, kteří na ně v průběhu let mohou vést útoky. 

Sám o sobě patří jilm mezi tvrdá dřeva (podle Brinellovy stupnice tvrdosti se nachází kolem 63 MPa) a thermo zpracováním při teplotách nejčastěji kolem 212 °C se jeho tvrdost ještě zvýší. Dřevěné podlaze z thermo jilmu proto neublíží vysoká námaha a vydrží ve velmi dobrém stavu opravdu dlouho (více než 30 let).

Dřevěné parkety z thermojilmu vynikají nejen krásnou barvou a kresbou dřeva, ale také víceúčelovostí – lze je pokládat jak na běžný povrch, tak na podlahové topení

Zajímavosti o jilmu:

Pro tuto listnatou dřevinu je charakteristická žlutohnědá běl a tabákově sytě hnědé jádro s širokými letokruhy. Jedná se o krásné dřevo, které hojně vyhledávají umělci a tvoří z něj okrasné prvky či dřevěné sochy.

 
Podle názvu stromu vzniklo například město Jilemnice a nejpoužívanější jméno ulic ve Spojených státech amerických: Elm Street (elm = jilm).


Tip: Thermowood vypadá skvěle nejen uvnitř domu, ale také v exteriéru v podobně terasových prken a dlaždic.


Zeptejte se


Ohodnoťte tento produkt